[українська версія]  

> Головна

> Донецька область

> Карта області

> Органи влади

> Статистика

> Природничі ресурси

> Історія

> Економіка

> Наука, освіта

> Охорона здоров'я

> Культура, мистецтво

> Спорт

> Туризм

> Релігія

> ЗМІ

> Партії, НГО

> Етноси

+ Купить антигравийную пленку рулонами У нас Вы можете купить антигравийную пленку в рулонах и приобрести плоттеры GCC для резки антигравийной пленки перед установкой, при покупке у нас рулонов Suntek мы можем обеспечить Вас програмным обеспечением с электронным ключом для резки лекал, база постоянно обновляется. Для своих клиентов мы предоставляем услуги по резке лекал на своем оборудовании. Отображение: список/ сетка.


Економіка

За даними Донецького обласного управління статистики в 2002 р. в Донецькій області, як і в Україні в цілому, четвертий рік поспіль забезпечений приріст промислового виробництва, загальний обсяг якого збільшився у порівнянні з 2001 р. на 4,5% (по Україні — на 7%). Випуск товарів народного споживання зріс на 20,8% (по Україні — на 8,4%).

На протязі року тривало витіснення бартерної форми розрахунків. Питома вага промислової продукції, відвантаженої на бартерних умовах, склала за січень-листопад 2002 р. 4,3% (по Україні — 4,1%) супротив 8,8% за січень-листопад 2001 р. (по Україні — 8%). Загальна вага грошових надходжень склала в промисловості області 79,9% (по Україні — 85,6%). д


Детальніше
Лінки за темою
  • http://marketing.wallst.ru — Молодiжний Центр Економiчних Дослiджень
  • http://www.dab.com.ua — Дирекція адміністративних будівель
  • http://info.gorlovka.net/sozspr.shtml — економіка м. Горлівка у Путівнику по Горлівці

->   Економіка / Портал 008976
© donetsk state library, 2002-2004. (автори)
=