[українська версія]  

> Головна

> Донецька область

> Карта області

> Органи влади

> Статистика

> Природничі ресурси

> Історія

> Економіка

> Наука, освіта

> Охорона здоров'я

> Культура, мистецтво

> Спорт

> Туризм

> Релігія

> ЗМІ

> Партії, НГО

> Етноси

+


Партії

Політична палітра регіону складається з 75 партій зі 125 зареєстрованих в Україні. Вони представляють майже всіх основних учасників політичних процесів. Цікавий той факт, що за оцінками експертів, в рядах політичних партій сьогодні нараховується близько трьох мільйонів наших співгромадян, 0,5 млн з яких — мешканці нашого регіону. Тобто, можна зробити висновок, що на 1 тис. мешканців Донецької області припадає втричі більше партійців, ніж в середньому по Україні.

За даними статистики, за кількісним складом лідером є Партія Регіонів. На минулих виборах в Верховну Раду саме представники цієї партії отримали в нашому регіоні більшість голосів виборців. А якщо враховувати той факт, що більшість керівників промислових підприємств є членами цієї партії, то одразу стає ясно, яка з політичних сил в Донбасі є найбільш впливовою.

Партія Регіонів об'єднує в своїх рядах більш ніж 280 тис. однодумців в Донецькій області, що працюють у понад 1500 первинних організаціях. У складі регіонального відділення партії 1200 керівних кадрів обласної, районних держадміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Партія Регіонів пропонує цілком реальний шлях вирішення основних економічних і соціальних проблем. Вона захищає інтереси регіонів України. Політика Партії Регіонів заснована на ефективному використанні внутрішніх можливостей на благо жителів регіону у поєднанні з вирішенням загальнодержавних проблем.

Партія стоїть на позиціях об'єднавчого процесу, партнерства і діалогу, співробітництва політичних сил, що зацікавлені у відродженні і розвитку Донбасу. Партія Регіонів проголосила своїм пріоритетом інтереси донбасівців.

Партія приваблює своєю чіткою програмою. Проголошуючи лозунг „Сильні регіони — міцна держава“, вона виступає за впровадження єдиної державної системи гнучких соціальних і фінансово-економічних нормативів наповнення бюджетів. Партія Регіонів добивається зменшення податкового тиску шляхом ліквідації ставок податку на прибуток і додану вартість, а також на заробітну плату з метою суттєвого збільшення платоспроможності населення і підвищення рівня його життя. Партія має на меті створення ефективної промислової політики. Вона вважає своїм завданням розробити загальнодержавну програму розвитку регіонів з урахуванням їх специфіки; провести реконструкцію і модернізацію виробничих фондів структурну перебудову економіки регіонів; надавати перевагу розвитку наукоємких і високотехнологічних підприємств, здатних випускати конкурентоздатну продукцію; стимулювати експорт продукції; захищати внутрішній ринок від негативного впливу зовнішніх факторів; створення регіональної матеріальної бази для професійної підготовки кадрів.

Окрім Партії Регіонів високу позицію в рейтингу політичних партій Донеччини посідають центристські партії, в числі яких Народно-демократична партія, Аграрна, Ліберальна, СДПУ (о).


Лінки за темою:
 • http://www.politic.donetsk.ua/PS — перелік політичних партій Донецької області на сайті «Політика та політологія»
 • http://www.partyofregions.org.ua — сайт Партії регіонів, популярної на території Донеччини
 • http://www.zaedu.org.ua — сайт блоку «За єдину Україну». Розділ «Регіони» містить інформацію про діяльність блоку в регіонах, в тому числі в Донецькій області
 • http://www.ndp.dn.ua — Сторінка донецкої организації НДП: новини, документи, керівники, думки.
 • http://www.greenparty.dn.ua — Донецька обласна організація партії Зелених України
 • http://www.yabluko.donetsk.ua — Донецька обласна організація партії «Яблуко»
 • http://www.politic.donetsk.ua — політика та політологія
 • http://www.iatp.donetsk.ua/~ntsh/ — наукове товариство им. Т.Г. Шевченка.
 • http://geocities.com/una_donetsk — сайт Донецької організації УНА-УНСО
 • http://www.mrd.org.ua — сайт Донецької обласної молодіжної громадської організації «Молодий рух Донеччини»
 • http://fppr.org.ua — сайт Фонду підтримки прогресивних реформ
 • http://gold.skif.net — Благодійний фонд сприяння розвитку і популяризації Донбасу «Золотий Скіф»
 • http://www.ard.dn.ua — сайт громадської організації — Агентства регіонального розвитку "Донбас"
 • http://www.vbc.dn.ua/12.htm — Донецька міська громадська організація „Асоціація соціальних програм“
 • http://drca.skif.net — Донецьке обласне товариство споживачів
 • http://www.rsc.dn.ua — Донецька обласна громадська організація "Регіональний Центр "Сприяння"
 • http://www.cvu.kiev.ua/donetsk/index.html — Донецьке обласне відділення Комітету виборців України: історія, фотоархів, поточна діяльність, проекти, партнери

->   Партії / Портал 004390
© donetsk state library, 2002-2004. (автори)
=