[укр] [рус] [eng  

> Головна

> Донецька область

> Карта області

> Органи влади

> Статистика

> Природничі ресурси

> Історія

> Економіка

> Наука, освіта

> Охорона здоров'я

> Культура, мистецтво

> Спорт

> Туризм

> Релігія

> ЗМІ

> Партії, НГО

> Етноси

+ 


>

Iнформацiйний портал Донеччини (IПД) — вiртуальний регiональний iнформацiйний ресурс у мережi Iнтернет.


У Чернівцях вперше відбудеться фестиваль Міських Легенд в Україні

Чернівці мають досить давню історію, вони оповиті легендами та переказами. "Візитною карткою" міста є Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Саме у цьому вузі зараз працюють над втіленням однієї чудової ідеї - організації у місті нового фестивалю Міських Легенд.

У місті головною окрасою та гордістю є Чернівецький університет — пам'ятка культурної спадщини, що занесена до списку ЮНЕСКО. Архітектор Йожеф Главка звів цей комплекс як резиденцію митрополитів Буковини і Далмації. Також тут є історична вулиця Ольги Кобилянської. Вона єдина у місті пішохідна вулиця з безліччю архітектурних пам'яток. На цій вулиці знаходиться Чернівецький краєзнавчий музей. Неподалік від неї - Центральна площа, на якій розташовані ратуша та Чернівецький художній музей. Чернівці – унікальне українське місто, яке вабить своїми неповторними і затишними вуличками, гостинністю людей та смаколиками місцевої кухні. Це яскрава частинка Буковини, яка демонструє усю красу, колорит та неповторність краю, відвідавши який, можна сповна зануритись у атмосферу української гостинності та неповторної природи. Унікальною пам'яткою архітектури є академічний обласний музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, який розташований в історичному центрі міста та є неабиякою окрасою місцевості.

Як повідомляють "Чернівці", кафедра маркетингу Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича започатковує Фестиваль Міських Легенд "Страшні історії сучасних Чернівців". У фестивалі можуть брати участь абсолютно усі. Він відкритий для шкільних, студентських, приятельських, корпоративних команд. Загалом конкурс складатиметься з двох етапів. У 1-му турі передбачено відібрати 18 найстрашніших міських легенд сучасних Чернівців. У 2-му турі учасники матимуть можливість втілити "легенду у життя", тобто зробити постановку 9 з 18 найстрашніших міських легенд сучасних Чернівців. Кожен бажаючий взяти участь у фестивалі Міських Легенд має зареєструватися та надіслати свою легенду до 16 листопада на електронну пошту mmix.cv.legenda@gmail.com.

Статтю повністю читайте на chernivtsi-city.com/ua.


- January 31, 2019

 


>Учасники проекту
  • http://www.library.donetsk.ua — Донецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Н. К. Крупської
  • http://www.dobiko.donetsk.ua — Донецьке регіональне відділення Української бібліотечної асоціації
  • http://www.iatp.org.ua — Програма Розширення доступу та навчань в Інтернеті

 

 Курс

finance.com.ua
finance.com.ua
finance.com.ua 

->   Головна сторінка / Інформаційний портал 
© donetsk state library, 2002-2019. (автори)
=